Аналіз роботи за вересень

    Вресень завжди дуже насичений місяць у бібліотеці – це і нові знайомства з учнями та вчителями і отримання нових підручників, проведення першого етапу інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», підготовка до Всеукраїнського дня бібліотек та

 Дня освітян, планування заходів до бібліотечного місячника у жовтні, та багато

щоденної, непомітної для відвідувачів, кропіткої роботи.

Що ж зроблено?

 – Успішно пройшов перший етапу  інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», в якому взяли участь  5-а,6-в, 7-б та 8-а класи, переможці готуються  участь до другого, міського етапу, що відбудеться в жовтні в дитячій бібліотеці міста.

 – Підручники отримали майже всі учні, відповідно до «Наказу» відділу освіти   про міжшкільний перерозподіл нам вдалося отримати додатково деякі підручники для 5,6,7 та 8 класів,  нажаль поки не всі. Частину нових підручників отримали учні 8-х класів.

 –  Завдяки колективу «Дитячої та юнацької міської бібліотеки» ( а саме Гайдай Світлані Вікторівні та Носенко Ользі Анатоліївні) успішно відбувся перший етап інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», діти із задоволенням взяли участь у запропонованих іграх, вікторинах, відповідаючи на запитання тестів краще пізнали рослинний та тваринній світ Херсонщини, її історію та літературу.

 – Готуючись до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек міністри з Міністерства «Освіти та науки»  ліцею, та їнші бажаючи, долучилися до створення фотозони «Час читати», допомогали у всьому – від збору старих газет до встановлення в холі готового виробу, молодці! А ще – ліцейської бібліотеки з*явилися нові друзі –  30 вересня завітали учні 5-х класів разом з викладачем музики Рущинською Ольгою Юріївною. Візит присвятили Всесвітньому дню музики ( 1 жовтня) та Всеукраїнському дню бібліотек (30 вересня) та відбувся він в рамках запланованих «Вересневих зустрічей». Під звуки приємної музики ми поспілкувалися про роль музики та книги у житті людини, діти познайомилися з фондом бібліотеки та розглянули книжкові виставки, згадали правила користування бібліотечними послугами та книжкою. Дуже радісно було почути, що у кожного дома є багато книжок, що діти читають та люблять книжки і з задоволенням будуть відвідувати бібліотеку.

А на прощання бажаючи змогли вибрати книжку до смаку для домашнього читання та отримали у подарунок заготовку для вітальної листівки до Дня вчителя.

 – Для десятого класу була організована зустріч з завідувачкою Міської юнацької бібліотеки Федотової М.М. з нагоди відзначення 155 літнього ювілею М.С.Грушевського, видатного політичного діяча України.

Слідкувати за нами:

Comments are closed.