“Road Safety” – попереджуючі знаки на вулицях мого міста!

3 листопада у Новій Каховці успішно пройшов молодіжний соціальний проект направлений на підвищення уваги та безпеки руху на дорозі .

Я, Яковлєва Анастасія учениця НКТЕЛ, учасниця “Локальної Школи Успіху” від Klitschko Fondation з організатором Юлією Яцюк, вирішила провести свій проект, мета якого – привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил під час переходу дороги.
Заздалегідь набрана амбіційна команда вийшла на вулиці рідного міста, щоб залишити біля пішохідних переходів попереджувальні надписи “Візьми дитину за руку” та малюнки “Прибири телефон” та “Зніми навушники”. Розпочали єз вул. Першотравневої та проспекту Дніпровський, а далі такі надписи заплановано зробити у всіх мікрорайонах міста.

Вирішивши проводити цей проект , переді мною стали наступні питання щодо підготовки: розробити план проекту, отримати письмові дозволи від адміністрації міста та знайти спонсорів. Якщо з першим завданням я впоралась легко, завдяки придбаним знанням з лекцій “Школи Успіху.Нова Каховка” то з наступними в мене виникли деякі труднощі. Заступник міського голови Сироватка В.М. вислухавши мене, з радістю долучився до вирішення питаннь, щодо документального оформлення проекту. В.о. начальника управління містобудування та архітектури Боровинський М.В. допоміг зробити викопіювання із топогеодезичної зйомки м. Нова Каховка та нанести місце розташування попереджуючих знаків на пішохідних переходах. Отримавши письмове погодження міського голови Коваленко В.І. , спеціаліста КП “Агенція Регіонального Розвитку” Костенюка В’ячеслава та в.о. начальника управління містобудування та архітектури Боровинського М.В. , я перейшла до наступного кроку – пошуку спонсорів.
Я активно почала розповсюджувати інформацію про свій проект у соціальних мережах, у приватні повідомлення я отримала пропозицію допомоги від компанії “Магія Світла”. Також за допомогою я звернулася до депутати міської ради м. Нова Каховка Хоменко С.В. з пропозицію підтримати мій соціальний проект. Він люб’язно погодився допомогти мені з і спонсорством.

Завдяки всім долучившимся проект реалізувався!Сподіваюсь на його продовження, та хочу звернутися до всіх громадян . Якщо хочеш покращити та змінити Нову Каховку – почни з себе! Тільки своїми зусиллями, ми зможемо удосконалювати рідне місто!

Слідкувати за нами:

Comments are closed.